Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 

 

XXII Gminny Turniej Piłkarski – CoopCup 2014 - o Puchar Prezesa Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego rozstrzygnięty !

W dniach 09 i 17 czerwca 2014r. w Zespole Szkół w Białce Tatrzańskiej, już po raz 22, odbył się turniej piłki nożnej szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Bukowina Tatrzańska. 9 czerwca do rozgrywek przystąpili starsi zawodnicy- uczniowie Gimnazjum z Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej i Leśnicy. Turniej odbywał się na boisku sportowym K.S WATRA Białka Tatrzańska w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.


Klasyfikacja końcowa szkół przedstawia się następująco;

Kategoria dziewcząt

1.       Leśnica

2.       Białka Tatrzańska

3.       Bukowina Tatrzańska

Kategoria chłopców:

1.       Białka Tatrzańska

2.       Bukowina Tatrzańska

3.       Leśnica

Łącznie w turnieju piłkarskim Gimnazjów  brało udział około 90 zawodników.


Szkoły Podstawowe do rywalizacji przystąpiły 17 czerwca od godziny 8.00. W kategorii chłopców do turnieju przystąpiły prawie wszystkie szkoły z terenu Gminy tj.;  Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Jurgów, Groń, Leśnica, Rzepiska I,  Rzepiska II, Czarna Góra II. Zawody odbyły się na boisku sportowym K.S WATRA Białka Tatrzańska. Rozgrywki prowadzone były systemem pucharowym.

Klasyfikacja finałowa Szkół Podstawowych w kategorii chłopców przedstawia się następująco;

1.       Leśnica

2.       Brzegi

3.       Białka  Tatrzańska


Klasyfikacja finałowa szkół w kategorii dziewcząt;

1.       Leśnica

2.       Groń

3.       Bukowina Tatrzańska


W rozgrywkach Szkół Podstawowych uczestniczyło prawie 200 zawodników i zawodniczek. Należy podkreślić, że zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno zawodników jak i kibiców. Turniej przebiegał w duchu sportowej rywalizacji, bez urazów i kontuzji.

Dzięki życzliwości prezesa Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego pana Edwarda Tybora szkoły otrzymały nagrody rzeczowe w postaci piłek, dyplomów  i pucharów.

Organizatorzy składają podziękowania dla: prezesa Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego pana Edwarda Tybora za sponsorowanie już po raz 22 Turnieju; dyrektora ZS w Białce Tatrzańskiej pana Eugeniusza Madeja, nauczycieli i opiekunów za pomoc w organizacji turnieju oraz prezesa KS WATRA pana Andrzeja Rabiańskiego za udostępnienie sportowego obiektu.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Loading ....

Powrót

Wydrukowane z: http://www.tatrzanskibs.pl/xxii-gminny-turniej-pilkarski.html