Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 
 
XXI Gminny Turniej Piłkarski o Puchar Puchar Prezesa Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego
 
W dniach 17 i 18 czerwca 2013r. w Zespole Szkół w Białce Tatrzańskiej, już po raz 21, odbył się turniej piłki nożnej szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Bukowina Tatrzańska. 17 czerwca do rozgrywek przystąpili starsi zawodnicy- uczniowie Gimnazjum z Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej i Leśnicy. Turniej odbywał się na boisku sportowym K.S WATRA Białka Tatrzańska w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.

Klasyfikacja końcowa szkół przedstawia się następująco;

Kategoria dziewcząt
 1. Leśnica
 2. Białka Tatrzańska
 3. Bukowina Tatrzańska
Kategoria chłopców:
 1. Leśnica
 2. Białka Tatrzańska
 3. Bukowina Tatrzańska
Łącznie w turnieju piłkarskim Gimnazjów  brało udział około 90 zawodników.

Szkoły Podstawowe do rywalizacji przystąpiły 18 czerwca od godziny 8.00. W kategorii chłopców do turnieju przystąpiły prawie wszystkie szkoły z terenu gminy tj.;  Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Jurgów, Groń, Leśnica, Rzepiska I,  Rzepiska II, Czarna Góra II. Podobnie jak w dniu poprzednim, zawody odbyły się na boisku sportowym K.S WATRA Białka Tatrzańska. Rozgrywki prowadzone były systemem pucharowym.

Klasyfikacja finałowa Szkół Podstawowych w kategorii chłopców przedstawia się następująco;
 1. Czarna Góra
 2. Leśnica
 3. Białka  Tatrzańska

Klasyfikacja finałowa szkół w kategorii dziewcząt;
 1. Białka Tatrzańska
 2. Leśnica
 3. Groń
W rozgrywkach Szkół Podstawowych uczestniczyło prawie 200 zawodników i zawodniczek. Należy podkreślić, że zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno zawodników jak i kibiców. Turniej przebiegał w duchu sportowej rywalizacji, bez urazów i kontuzji.

Dzięki życzliwości prezesa Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego pana Edwarda Tybora szkoły otrzymały nagrody rzeczowe w postaci piłek, dyplomów  i pucharów. 
Organizatorzy składają podziękowania dla: prezesa Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego pana Edwarda Tybora za sponsorowanie już po raz 21 turnieju; dyrektora ZS w Białce Tatrzańskiej pana Eugeniusza Madeja, nauczycieli i opiekunów za pomoc w organizacji turnieju; oraz prezesa KS WATRA pana Andrzeja Rabiańskiego za udostępnienie sportowego obiektu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: 
 
Loading ....

Powrót

Wydrukowane z: http://www.bsbukowina.pl/xxi-gminny-turniej-pilkarski-o-puchar-puchar-prezesa-tatrzanskiego-banku-spoldzielczego.html