Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 

Usługa Visa Cash Back

 

Nowa usługa dla posiadaczy kart VISA!

Visa Cash Back to usługa, dzięki której posiadacze polskich kart Visa mogą wygodnie podejmować niewielkie kwoty pieniędzy (do 200 złotych) z kasy sklepowej w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w innym sklepie przy okazji płacenia kartą za codzienne zakupy.

Z usługi Cash Back mogą korzystać Posiadacze kart płatniczych Zrzeszenia BPS:

  •   kart VISA Classic Debetowa,
  •   kart VISA Business Debetowa      

Dzięki Visa Cash Back:

  •   Nie trzeba szukać bankomatu, gdy potrzebujemy niewielkiej kwoty w gotówce; miejsc, w których można wypłacić pieniądze jest teraz więcej.
  •   Oszczędzamy czas, robiąc jednocześnie zakupy i dokonując wypłaty gotówki – w sposób bezpieczny, łatwy i wygodny.

Z usługi Visa Cash Back można skorzystać niezależnie od wielkości samego zakupu opłacanego kartą – nie ma znaczenia, czy wyniesie on 20 zł czy 300 zł. 

Z usługi Visa Cash Back można korzystać wielokrotnie w ciągu dnia – za każdym razem, gdy płacimy kartą Visa za zakupy w punktach oznaczonych logo Visa cash back.

Liczba punktów oferujących Visa Cash Back systematycznie wzrasta; listę punktów świadczących tę usługę w rożnych miastach w Polsce najwygodniej znaleźć tutaj. (http://www.visa.pl/kartydlaciebie/visacashback/cashbacktool.jsp)

We wszystkich punktach oferujących tę usługę przy wejściu lub przy kasie znajdują się naklejki – symbole Visa Cash Back.


Korzystanie z Visa cash back jest proste:

Płacąc kartą za zakupy w kasie wystarczy poprosić kasjera o wypłacenie w ramach usługi Visa Cash Back żądanej kwoty – do wysokości 200 złotych.

Transakcję potwierdzamy składając podpis na wydruku lub wprowadzając kod PIN. Na rachunku kwota wypłaty i zakupów będą wykazane oddzielnie – warto upewnić się, że te kwoty się zgadzają, a my otrzymaliśmy właściwą sumę. Przy potwierdzaniu transakcji kasjer może poprosić dodatkowo o parafkę przy kwocie wypłaty gotówki.

Wydrukowane z: http://www.tatrzanskibs.pl/usluga-visa-cash-back.html