Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 

Nowy system bankowości elektronicznej - eBankNet

 

Szanowni Klienci,

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 13.03.2017 r. uruchomiliśmy nową bankowość elektroniczną. By móc z niej korzystać, należy wejść na stronę https://ebank.tatrzanskibs.pl bądź kliknąć w ikonę „NOWY eBankNet” znajdującą się na naszej głównej stronie http://www.tatrzanskibs.pl/ i zalogować się dotychczas używanym loginem i hasłem.

Dostęp do poprzedniego systemu zostanie zablokowany 24.03.2017r. co oznacza, że od 27.03.3017 r. w użytkowaniu zostanie wyłącznie nowy system. Nowa bankowość  została stworzona w technologii RWD dzięki czemu w łatwy i wygodny sposób można korzystać z niej w przeglądarkach internetowych, telefonach i tabletach. System automatycznie dostosowuje się do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany. Zastosowany został nowy interface graficzny, który jest bardziej przejrzysty, czytelny, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Posiada przemyślany układ kafelkowy oraz pomocne skróty z wielu miejsc w systemie pozwalające na oszczędność czasu.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, prosimy korzystać z systemu eBankNet tylko na urządzeniach posiadających zaktualizowany system antywirusowy. Należy także pamiętać, że wszystkie operacje wykonane w nowym systemie są rozliczane i na bieżąco księgowane.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 18 20 012 30.

Powrót

Wydrukowane z: http://www.tatrzanskibs.pl/nowy-system-bankowosci-elektronicznej-ebanknet.html