Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 

 

KOMUNIKAT

Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego dla posiadaczy kart płatniczych (kredytowych i debetowych)

 

Szanowni Państwo!

Informujemy uprzejmie, iż w nawiązaniu do Rekomendacji wydanej przez Komisję Nadzoru Finansowego dotyczącej zwiększenia bezpieczeństwa transakcji internetowych z użyciem kart płatniczych  - z dniem 1 lutego 2015r. w celu dostosowania się naszego Banku do zwiększonych wymogów bezpieczeństwa z niej wynikających - wprowadza się zmiany w zasadach funkcjonowania i obsługi kart płatniczych w następującym zakresie:

Od dnia 1 lutego 2015r., ze względów bezpieczeństwa transakcji internetowych z wykorzystaniem kart płatniczych, zostaną wprowadzone limity transakcji internetowych dla kart płatniczych, oraz jako dodatkowe zabezpieczenie - Hasła 3D SecureW związku z powyższym będzie możliwość samodzielnego ustalania i zmieniania limitów transakcji internetowych.

Klienci dokonujący transakcji kartą płatniczą w Internecie (np.na Allegro.pl) powinni ustalić indywidualnie, dla zwiększenia bezpieczeństwa, swoją wysokość limitu dziennego dla transakcji internetowych w sposób następujący:

 • osobiście zgłaszając się do dowolnej placówki Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego, celem wypełnienia stosownego formularza - WNIOSEK O ZMIANĘ WYSOKOŚCI LIMITÓW TRANSAKCJI,
 • dzwoniąc na Infolinię nr tel. 801 321 456 lub 86 215 50 00,

oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym - www.kartosfera.pl (PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA PORTALU KARTOSFERA

 

UWAGA !!!

Brak aktywacji zabezpieczenia 3D Secure na portalu kartosfera.pl może spowodować brak możliwości zapłaty kartą przez sieć internet.

Brak ustalonego przez Państwa limitu dla transakcji internetowych spowoduje możliwość zapłaty kartą w sieci internet do wysokości dotychczas ustalonego limitu transakcji bezgotówkowych.

 

W celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure, przyjętego jako standard zabezpieczenia płatności kartami w sklepach internetowych przez organizacje płatnicze Visa oraz MasterCard, niezbędne jest także podanie w Tatrzańskim Banku Spółdzielczym aktualnego numeru telefonu komórkowego (WNIOSEK O ZMIANĘ DANYCH), na który bądą wysyłane Hasła 3D Secure służące do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się na portalu kartowym. Błędnie podany numer telefonu komórkowego lub jego brak, może spowodować brak możliwości wykonania transakcji w sieci Internet.

 

Portal Kartowy: 

W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

 1. wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl i kliknąć na "Zarejestruj się" (pod przyciskiem zaloguj);
 2. podać swój numer PESEL;
 3. sprawdzić, czy podany w oknie numer telefonu (fragment) jest właściwy*
 4. wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym
 5. wprowadzić nowe hasło do portalu, z którym od tej pory będzie można się zalogować

*jeśli w tabeli pojawi się błędny numer telefonu (fragment numeru pod maską), należy skontaktować się z bankiem w celu aktualizacji danych

 

Portal kartowy będzie dostępny dla Państwa od 01 lutego 2015r. i za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:

 • aktywować dodatkowe zabezpieczenie 3D Secure,
 • zmieniać swój kod PIN,
 • zastrzegać swoją kartę wydaną przez nasz Bank. 

 

Jeżeli chcesz skorzystać z tych usług to wykonaj poniższe czynności:

 1. Otwórz schemat aktywacji nowych usług (poniżej) i określ właściwy typ Klienta: 
  SCHEMAT AKTYWACJI NOWYCH USŁUG
 2. Wybierz plik właściwy dla określonego przez siebie typu Klienta w zakładce „DOKUMENTY”  i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

 

Powrót

Wydrukowane z: http://www.tatrzanskibs.com/komunikat-tatrzanskiego-banku-spoldzielczego-dla-posiadaczy-kart-platniczych-kredytowych-i-debetowych.html