Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 w sprawie informacji towarzyszących transferom

Tatrzański Bank Spółdzielczy informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych i uchylenia rozporządzenia (WE) nr 1781/2006 (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015 r.) zmienił się zakres informacji, które winny zawierać dokonywane przez Państwa transfery środków pieniężnych (przelewy).

W związku z tym zwracamy się z prośbą o umieszczanie na dyspozycjach dokonania przelewu krajowego lub zagranicznego bez względu na walutę, składanych zarówno w formie papierowej, jak i za pośrednictwem systemu bankowości internetowej i mobilnej następujących informacji:

  • numer rachunku zleceniodawcy oraz numer rachunku odbiorcy,
  • pełną nazwę / imię i nazwisko zleceniodawcy,
  • pełną nazwę / imię i nazwisko odbiorcy,
  • pełny adres zleceniodawcy: miasto, nazwa ulicy z numerem domu i lokalu.
zobacz więcej »

Nowy sposób uwierzytelniania przelewów - SMS

Szanowni Klienci,

Informujemy, że od dnia 03.07.2017r. został wprowadzony nowy rodzaj uwierzytelniania przelewów w bankowości internetowej eBankNet w postaci wysłania hasła jednorazowego przez wiadomość SMS. W przypadku chęci zmiany dotychczasowego sposobu uwierzytelniania przelewów na nową formę należy udać się do najbliższej placówki Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego i wypełnić odpowiedni wniosek.

zobacz więcej »

Płatności internetowe PayByNet

Tatrzański Bank Spółdzielczy informuje o wprowadzeniu nowej usługi bezpiecznych płatności internetowych Paybynet.  Za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

zobacz więcej »

Święto Spółdzielczości Bankowej

W dniu 25.06.2017r.(niedziela) w całej Polsce obchodzony był Dzień Spółdzielczości BankowejZ tej okazji w centrali naszego Banku zorganizowaliśmy mały festyn. Były pyszne cukierki, baloniki, wiatraczki oraz różne drobne upominki. Dopisała pogoda i dobre humory. Dziękujemy że byliście z nami!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

zobacz więcej »

Tatrzański Bank Spółdzielczy partnerem wydarzenia „Od starostów Lubomirskich do nowoczesnej turystyki kulinarnej na Podtatrzu”

W dniach 12-13 maja z inicjatywy Towarzystwa Wiedzy Powszechnej – Oddział Regionalny w Bydgoszczy, biuro w Zakopanem, przy wsparciu Fundacji Książąt Lubomirskich, odbyła się w Zakopanem międzynarodowa konferencja popularno-naukowa zatytułowana „Od starostów Lubomirskich do nowoczesnej turystyki kulinarnej na Podtatrzu”.  Nasz Bank był jednym ze sponsorów tego niecodziennego wydarzenia.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć tutaj:  http://www.watra.pl/zakopane/wiadomosci/2017/05/17/rod-lubomirskich-dobra-kuchnia-i-wyprawa-do-zamku-lubowla

zobacz więcej »
Wydrukowane z: http://www.tatrzanskibs.pl/