Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 

Zebranie Grupy Członkowskiej

Zarząd Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego serdecznie zaprasza Członków Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, na

ZEBRANIE GRUPY CZŁONKOWSKIEJ

 

1)      w dniu 15 maja 2017 roku w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. Kościuszki 56 o godz. 16:30 z terenu  Grupy 1 - Bukowina Tatrzańska–w skład której wchodzą członkowie Banku z miejscowości: Bukowina Tatrzańska, Murzasichle, Poronin, Zakopane, Kościelisko, Ząb, Suche, Dzianisz , Małe Ciche i Gliczarów.

2)      w dniu 15 maja 2017 r. w Białce Tatrzańskiej, ul. Środkowa 178 o godz. 15:30 z terenu Grupy 2 - Białka  Tatrzańska - w skład której wchodzą członkowie Banku z miejscowości: Białka Tatrzańska, Kraków, Groń, Leśnica, Biały Dunajec, Ciche, Bustryk i Szaflary.

3)      w dniu 12 maja 2017 r. w Krempachach ul. Długa 2 o godz. 18:00 z terenu Grupy 3Krempachy - w skład której wchodzą członkowie Banku z miejscowości: Krempachy, Nowa Biała, Nowy Targ, Frydman, Łopuszna, Dursztyn, Waksmund, Jurgów, Czarna Góra, Rzepiska, Brzegi oraz pozostali.

zobacz więcej »

Tatrzański Bank Spółdzielczy - sponsorem reprezentacji Szkoły Podstawowej w Leśnicy w piłce nożnej

Tatrzański Bank Spółdzielczy był sponsorem reprezentacji Szkoły Podstawowej w Leśnicy w piłce nożnej chłopców na finale wojewódzkim XVII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", który odbył się 30.03.2017 r.  Chłopaki jeden mecz zremisowali, drugi przegrali i to uniemożliwiło im wyjście z grupy.

Dziękujemy piłkarzom za waleczność oraz trenerowi panu Jerzemu Dudkowi za przygotowanie drużyny do turnieju.

zobacz więcej »

Nowy system bankowości elektronicznej - eBankNet

Szanowni Klienci,

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 13.03.2017 r. uruchomiliśmy nową bankowość elektroniczną. By móc z niej korzystać, należy wejść na stronę https://ebank.tatrzanskibs.pl bądź kliknąć w ikonę „NOWY eBankNet” znajdującą się na naszej głównej stronie http://www.tatrzanskibs.pl/ i zalogować się dotychczas używanym loginem i hasłem.

zobacz więcej »

Nowy sposób uwierzytelniania przelewów

Szanowni Klienci,

Informujemy , że od dnia 13.03.2017r. został wprowadzony nowy rodzaj uwierzytelniania przelewów w bankowości internetowej (eBankNet, eCorpoNet) w postaci karty kodów jednorazowych (zdrapka). W przypadku chęci zmiany dotychczasowej listy haseł jednorazowej na nową formę należy udać się do najbliższej placówki Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego i wypełnić odpowiedni wniosek.

zobacz więcej »

Tatrzański Bank Spółdzielczy - Partnerem SnowVolley 2017

W pierwszy weekand marca, tj. 4 i 5.03.2017 roku w Białce Tatrzańskiej - na stoku wyciągu Kotelnica, rozegrano turniej Pucharu Polski w siatkówce na śniegu - Snow Volley 2017. Nasz Bank był jednym z partnerów tego wydarzenia.

zobacz więcej »
Wydrukowane z: http://www.tatrzanskibs.pl/