Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 

Nowy sposób uwierzytelniania przelewów - SMS

Szanowni Klienci,

Informujemy, że od dnia 03.07.2017r. został wprowadzony nowy rodzaj uwierzytelniania przelewów w bankowości internetowej eBankNet w postaci wysłania hasła jednorazowego przez wiadomość SMS. W przypadku chęci zmiany dotychczasowego sposobu uwierzytelniania przelewów na nową formę należy udać się do najbliższej placówki Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego i wypełnić odpowiedni wniosek.

zobacz więcej »

Płatności internetowe PayByNet

Tatrzański Bank Spółdzielczy informuje o wprowadzeniu nowej usługi bezpiecznych płatności internetowych Paybynet.  Za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

zobacz więcej »

Święto Spółdzielczości Bankowej

W dniu 25.06.2017r.(niedziela) w całej Polsce obchodzony był Dzień Spółdzielczości BankowejZ tej okazji w centrali naszego Banku zorganizowaliśmy mały festyn. Były pyszne cukierki, baloniki, wiatraczki oraz różne drobne upominki. Dopisała pogoda i dobre humory. Dziękujemy że byliście z nami!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

zobacz więcej »

Tatrzański Bank Spółdzielczy partnerem wydarzenia „Od starostów Lubomirskich do nowoczesnej turystyki kulinarnej na Podtatrzu”

W dniach 12-13 maja z inicjatywy Towarzystwa Wiedzy Powszechnej – Oddział Regionalny w Bydgoszczy, biuro w Zakopanem, przy wsparciu Fundacji Książąt Lubomirskich, odbyła się w Zakopanem międzynarodowa konferencja popularno-naukowa zatytułowana „Od starostów Lubomirskich do nowoczesnej turystyki kulinarnej na Podtatrzu”.  Nasz Bank był jednym ze sponsorów tego niecodziennego wydarzenia.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć tutaj:  http://www.watra.pl/zakopane/wiadomosci/2017/05/17/rod-lubomirskich-dobra-kuchnia-i-wyprawa-do-zamku-lubowla

zobacz więcej »

Tatrzański Bank Spółdzielczy - sponsorem reprezentacji Szkoły Podstawowej w Leśnicy w piłce nożnej

Tatrzański Bank Spółdzielczy był sponsorem reprezentacji Szkoły Podstawowej w Leśnicy w piłce nożnej chłopców na finale wojewódzkim XVII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", który odbył się 30.03.2017 r.  Chłopaki jeden mecz zremisowali, drugi przegrali i to uniemożliwiło im wyjście z grupy.

Dziękujemy piłkarzom za waleczność oraz trenerowi panu Jerzemu Dudkowi za przygotowanie drużyny do turnieju.

zobacz więcej »
Wydrukowane z: http://www.tatrzanskibs.pl/