Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 

Tatrzański Bank Spółdzielczy - sponsorem reprezentacji Szkoły Podstawowej w Leśnicy w piłce nożnej

Tatrzański Bank Spółdzielczy był sponsorem reprezentacji Szkoły Podstawowej w Leśnicy w piłce nożnej chłopców na finale wojewódzkim XVII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", który odbył się 30.03.2017 r.  Chłopaki jeden mecz zremisowali, drugi przegrali i to uniemożliwiło im wyjście z grupy.

Dziękujemy piłkarzom za waleczność oraz trenerowi panu Jerzemu Dudkowi za przygotowanie drużyny do turnieju.

zobacz więcej »

Nowy system bankowości elektronicznej - eBankNet

Szanowni Klienci,

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 13.03.2017 r. uruchomiliśmy nową bankowość elektroniczną. By móc z niej korzystać, należy wejść na stronę https://ebank.tatrzanskibs.pl bądź kliknąć w ikonę „NOWY eBankNet” znajdującą się na naszej głównej stronie http://www.tatrzanskibs.pl/ i zalogować się dotychczas używanym loginem i hasłem.

zobacz więcej »

Nowy sposób uwierzytelniania przelewów

Szanowni Klienci,

Informujemy , że od dnia 13.03.2017r. został wprowadzony nowy rodzaj uwierzytelniania przelewów w bankowości internetowej (eBankNet, eCorpoNet) w postaci karty kodów jednorazowych (zdrapka). W przypadku chęci zmiany dotychczasowej listy haseł jednorazowej na nową formę należy udać się do najbliższej placówki Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego i wypełnić odpowiedni wniosek.

zobacz więcej »

Tatrzański Bank Spółdzielczy - Partnerem SnowVolley 2017

W pierwszy weekand marca, tj. 4 i 5.03.2017 roku w Białce Tatrzańskiej - na stoku wyciągu Kotelnica, rozegrano turniej Pucharu Polski w siatkówce na śniegu - Snow Volley 2017. Nasz Bank był jednym z partnerów tego wydarzenia.

zobacz więcej »

Kolędnicy w Tatrzańskim Banku Spółdzielczym

W grudniu 2016 roku do naszego Banku zawitali kolędnicy z Grupy Misyjnej Dzieci z Bukowiny Tatrzańskiej wraz z siostrą Teresą. Jak co roku, zaraz po Świętach Bożego Narodzenia, mali kolędnicy przemierzali naszą miejscowość, by wraz z mieszkańcami dzielić się radosną nowiną i śpiewać kolędy, a przy okazji zbierać pieniądze dla potrzebujących dzieci z różnych stron świata.

Bardzo dziękujemy naszym drogim Kolędnikom za miłą wizytę oraz włożony trud w niesienie pomocy potrzebującym. Jesteście wspaniali! 

Zapraszamy w przyszłym roku.

zobacz więcej »
Wydrukowane z: http://www.tatrzanskibs.pl/aktualnosci/