Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 

Zmiana godzin pracy Banku w dniach 2-go i 7-go listopada 2017r

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 listopada 2017r. (Dzień Zaduszny) Centrala Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego w Bukowinie Tatrzańskiej, Filia Białka Tatrzańska, Punkt Kasowy Krempachy, czynne będą od godziny 7:30 do 15:00
Filia Nowy Targ oraz Punkty Kasowe w Murzasichlu i Zębie będą nieczynne.
 
W dniu 7 listopada 2017r (wtorek) Filie w Nowym Targu i Białce Tatrzańskiej, oraz Punkty Kasowe w Krempachach, Murzasichlu i Zębie czynne będą w godzinach od 9:00 do 16:30.
zobacz więcej »

E-Składka - jeden przelew na własny rachunek w ZUS

Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego.

Informację  o numerze tego rachunku płatnik składek dostanie z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.Oczywiście list dotrze do płatnika, gdy ZUS zna jego aktualny adres. Jeśli nie zgłosił zmiany danych powinien to zrobić jak najszybciej.

zobacz więcej »

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 w sprawie informacji towarzyszących transferom

Tatrzański Bank Spółdzielczy informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych i uchylenia rozporządzenia (WE) nr 1781/2006 (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015 r.) zmienił się zakres informacji, które winny zawierać dokonywane przez Państwa transfery środków pieniężnych (przelewy).

W związku z tym zwracamy się z prośbą o umieszczanie na dyspozycjach dokonania przelewu krajowego lub zagranicznego bez względu na walutę, składanych zarówno w formie papierowej, jak i za pośrednictwem systemu bankowości internetowej i mobilnej następujących informacji:

  • numer rachunku zleceniodawcy oraz numer rachunku odbiorcy,
  • pełną nazwę / imię i nazwisko zleceniodawcy,
  • pełną nazwę / imię i nazwisko odbiorcy,
  • pełny adres zleceniodawcy: miasto, nazwa ulicy z numerem domu i lokalu.
zobacz więcej »

Nowy sposób uwierzytelniania przelewów - SMS

Szanowni Klienci,

Informujemy, że od dnia 03.07.2017r. został wprowadzony nowy rodzaj uwierzytelniania przelewów w bankowości internetowej eBankNet w postaci wysłania hasła jednorazowego przez wiadomość SMS. W przypadku chęci zmiany dotychczasowego sposobu uwierzytelniania przelewów na nową formę należy udać się do najbliższej placówki Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego i wypełnić odpowiedni wniosek.

zobacz więcej »
Wydrukowane z: http://www.tatrzanskibs.pl/aktualnosci/